3

Konkurs fotograficzny "Pamiątka z Wakacji" - II Edycja

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji naszego wakacyjnego konkursu "Pamiątka z Wakacji".  Do wygrania aparat fotograficzny Fuji Instax Mini  8 oraz zapas jednorazowych nocniczków Tron na cały sezon! :)

Zasady konkursu są niezwykle proste. Aby wziąć w nim udział, wystarczy przysłać  nam do 24 sierpnia 2016 r. jedno pamiątkowe zdjęcie z wakacji  swojego dziecka lub dzieci (dopuszczalne jest również zdjęcie dzieci wraz z rodzicami ) oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Spośród nadesłanych zdjęć, wytypujemy 5, które przejdą do kolejnego etapu i wezmą udział w 2 finałowych kategoriach konkursowych.

  • Kategoria nr 1 "Nagroda Fanów Tronu" - Do wygrania aparat fotograficzny Fuji Instax Mini  8 oraz 24 szt. jednorazowych nocniczków Tron!

Zwycięzcą w tej kategorii zostanie osoba, której zdjęcie po opublikowaniu na naszym fanpage'u  otrzyma najwięcej polubień (znacznik ?Lubię to?), do końca trwania konkursu, to jest do dnia 31.08.2016 r. (do godziny 23:59:59).

  • Kategoria nr 2 "Nagroda Jury" - Do wygrania 48 szt. jednorazowych nocniczków Tron!

Zwycięzca zostanie wyłoniony w wyniku głosowania przez 5-osobową komisję konkursową( złożoną z pracowników naszej firmy) do dnia 31.08.2016 r.

Więcej informacji:

Formularz konkursowy:

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com