3

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji naszego wakacyjnego konkursu "Pamiątka z Wakacji 2017".  Do wygrania rowerek dziecięcy KROSS oraz zapas jednorazowych nocniczków Tron na cały sezon.

Zasady konkursu są niezwykle proste. Aby wziąć w nim udział, wystarczy przysłać  nam do 10 września 2017 r. jedno pamiątkowe zdjęcie z wakacji  swojego dziecka lub dzieci (dopuszczalne jest również zdjęcie dzieci wraz z rodzicami ) oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Spośród nadesłanych zdjęć, wytypujemy 5, które przejdą do kolejnego etapu i wezmą udział w 2 finałowych kategoriach konkursowych.

  • Kategoria nr 1 "Nagroda Fanów Tronu" - Do wygrania rowerek dziecięcy KROSS  (do wyboru model dla dziewczynki KROSS Maya 2016 lub dla chłopca KROSS Tom 2017) lub  oraz 24 szt. jednorazowych nocniczków Tron!
    Zwycięzcą w tej kategorii zostanie osoba, której zdjęcie po opublikowaniu na naszym fanpage'u  otrzyma najwięcej polubień (znacznik "Lubię to"), do końca trwania konkursu, to jest do dnia 24.09.2017 r. (do godziny 23:59:59).
  • Kategoria nr 2 "Nagroda Jury" - Do wygrania 48 szt. jednorazowych nocniczków Tron!
    Zwycięzca zostanie wyłoniony w wyniku głosowania przez 5-osobową komisję konkursową( złożoną z pracowników naszej firmy) do dnia 24.09.2017 r.
    Więcej informacji:

Więcej informacji:

Formularz konkursowy:

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com